ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД
Обяви
0
За нас
Контакти
Увеличи
1
/
1
42 000 €
82 144.86 лв.,, Продава ПАРЦЕЛ, област Кюстендил, гр. Сапарева баня
Площ: 300 кв.м, Агенция, Регулация: ДА,
Продава ПАРЦЕЛ
област Кюстендил, гр. Сапарева баня
Виж карта
42 000 €
82 144.86 лв.
(140 €, 273.82 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 20:35 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена
82
пъти.
Площ:
300 m
2
Регулация:
ДА
Описание на имота:
Агенция за Недвижими Имоти Positive Trade продава парцел в регулация и площ от 300м2 в гр.Сапарева баня.Имота е с правилни форми и 14м.лице на път.Цена 42хил.евро.0889991841
0889991841
В imot.bg
от 2022 г.
positivetrade.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
област Кюстендил, гр. Сапарева баня
Обява: 1r177800255718416
42 000 €
82 144.86 лв.
(140 €, 273.82 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0889991841
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
ПОЗИТИВ ТРЕЙД ЕООД
В imot.bg
от 2022 г.
positivetrade.imot.bg
Местоположение:
област Кюстендил, гр. Сапарева баня