Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Кюстендил, с. Яхиново
42 000 €
82 144.86 лв.

(840 €, 1 642.90 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 21:04 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 309 пъти.
Площ:
50 m2
Двор:
500 m2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 1950 - 1959 г.

Описание на имота:

Агенция за Недвижими Имоти Positive Trade продава парцел с площ от 500м2,заедно със съществуващата в него къща в с.Яхиново общ.Дупница.Имота е с излаз на асфалтов път,електроснабден и водоснабден.Цена 42хил.евро 0889991841
Особености
Гредоред

Продава КЪЩА
област Кюстендил, с. Яхиново
Обява: 1j177575787242772

42 000 €
82 144.86 лв.
(840 €, 1 642.90 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Кюстендил, с. Яхиново