Обяви 0 За нас Контакти
Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
област Кюстендил, гр. Дупница
50 000 €
97 791.50 лв.

(714 €, 1 396.46 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 10:26 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32424 пъти.
Площ:
70 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

Агенция за Недвижими Имоти'Positive Trade'продава жилище с площ от 70м2, разположено на партера във фамилна жилищна сграда,заедно с 50м2 от дворното място.Имота е ситуиран в гр.Дупница,района на Градинката Левски.Състои се от кухня с всекидневна,две спални,склад и санитарен възел.Може да се ползва както за жилищен,така и за офис,кабинет и др.Цена 50000е.0889991841 Недвижими Имоти Positive Trade

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава ЕТАЖ ОТ КЪЩА
област Кюстендил, гр. Дупница
Обява: 1i175337723813702

50 000 €
97 791.50 лв.
(714 €, 1 396.46 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Кюстендил, гр. Дупница